Referent / referentka výstavby a veřejného prostoru

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Úřad městské části Praha-Suchdol.

Náplň práce:
• zařazení v Odboru hospodářské správy a obecního majetku
• spolupráce při přípravě a realizaci staveb investovaných městskou částí
• kontrola veřejného prostoru se zaměřením na koordinaci staveb jiných investorů
• příprava a realizace oprav komunikací
• kontrola pořádku v MČ

Požadujeme:
• účast ve výběrovém řízení (vyhlášení výběrového řízení včetně informace k podání přihlášky viz www.praha-suchdol.cz , sekce volná místa)
• vyšší odborné vzdělání nebo středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe technického (stavebního) směru
• schopnost samostatné práce
• řídící, organizační a komunikační schopnosti
• přesnost, pečlivost, spolehlivost
• znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
• znalost stavebního zákona a zákona o veřejných zakázkách výhodou

Nabízíme:
• platové zařazení: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha 2, platový stupeň dle délky započitatelné praxe
• osobní ohodnocení po zkušební době
• zkušební doba 3 měsíce
• odborná školení hradí zaměstnavatel
• zaměstnanecké benefity - stravenky, možnost příspěvku na penzijní připojištění nebo rekreaci

Místo práce: městská část Praha-Suchdol

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 11. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 10. 2018, 15:57

Obor
Administrativa, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha