Referent / referentka oddělení kontroly

Společnost Pojišťovna VZP, a. s. hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Referent / referentka oddělení kontroly (po zapracování možnost vedoucí pozice kontrolního oddělení).

Více informací o společnosti naleznete na www.pvzp.cz.

Náplň práce:
• kontrola distribučních sítí
• kontrola pojistných smluv
• kontrola metodiky
• spolupráce s produktovými manažery
• spolupráce se školiteli
• sebevzdělávání, sdílení svých znalostí a dovedností

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• znalost AJ - výhodou
• praxe v asistenčních službách na vedoucí či supervizorské pozici (základní manažerské dovednosti)
• schopnost týmové práce, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu,
• znalost práce na PC - MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook
• výborné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
• práci a zázemí ve stabilní české společnosti
• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• zaměstnanecké výhody - flexibilní pracovní doba, sicdays, socials days, týden dovolené navíc, sociální fond a další
• vysoké finanční ohodnocení

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody (ideálně ihned)

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v ČJ a AJ s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zdenka.vadasova@pvzp.cz.

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, jehož součástí bude praktické předvedení prezentačních dovedností kandidáta.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 10. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 9. 2022, 14:26

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Administrativa, Finance
Plat
Lokalita
Praha