Referent / referentka obchodního úseku

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodně-výrobní společnost
CZ FERRO – STEEL, spol. s r.o., Tato společnost hledá kolegu do svého týmu na pozici Referent obchodního úseku.

Náplň práce:
• zpracování obchodních nabídek
• uzavírání obchodních smluv
• realizace obchodních případů
• zajišťování a kontrola finančních operací spojených s obchodním případem
• komunikace s obchodními partnery

Požadujeme:
• VŠ, SŠ technického zaměření výhodou
• znalost AJ slovem i písmem, další jazyk výhodou
• časovou flexibilitu
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• řidičský průkaz skupiny „B“ výhodou
• znalost práce na PC

Nabízíme:
• zázemí silné a stabilní společnosti
• zajímavou práci v dynamickém prostředí
• přátelský kolektiv spolupracovníků
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• motivující finanční ohodnocení (fixní složka + pohyblivá složka mzdy závislá od výkonu)

Termín nástupu: dle dohody

Místo práce: CZ FERRO-STEEL, spol. s r. o., 2. května 1548, Napajedla (okr. Zlín)

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 7. 1. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 7. 12. 2017, 15:35

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Zlínský kraj