Referent / referentka - nákup / logistika

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prosperující, odborná výrobní a montážní firma ELEKTROLINE a.s., působící přes 25 let v oblasti dopravního stavitelství; přední výrobce elektronických systémů pro tramvajovou dopravu, česká firma exportující na všechny světové kontinenty. Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.elektroline.cz.

Náplň práce:
Do prima týmu referentů logistiky přijmeme nového člena pro zajišťování nákupu zboží od tuzemských i zahraničních dodavatelů, optimalizace skladových zásob, jednání s dodavateli o cenách, dodávkách, koordinace dopravy zboží, zpracování objednávek od odběratelů, zajištění dodání těchto zákaznických objednávek, vedení příslušné agendy, řešení reklamací s dodavateli, spolupráce s technickým a obchodním oddělením a další zajímavé úkoly.

Požadujeme:
• SŠ s maturitou technického zaměření
• praxe v oboru výhodou
• komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ či jiný jazyk výhodou
• znalost práce s PC, MS Office
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, spolehlivost
• ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
• perspektivní samostatnou práci
• zázemí ve stabilní společnosti se zahraniční účastí
• příjemné nekuřácké prostředí
• dobrý kolektiv
• adekvátní finanční ohodnocení
• týden dovolené navíc
• zaměstnanecké výhody a bonusy

Místo práce: ČR

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: brunova@elektroline.cz

Platnost inzerátu končí 30. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 11. 2017, 16:42

Obor
Doprava, Průmysl
Plat
Lokalita
Praha