Referent / referentka marketingu - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je nadnárodní společnost Vaillant Group Czech s.r.o. - přední evropský dodavatel tepelné techniky. Zabývá se prodejem výrobků šetrných k přírodním zdrojům a k životnímu prostředí. Řídí se heslem: "Dbáme o lepší klima. Pro každý domov i svět kolem něj."

Náplň práce:
Hlavními úkoly na této pozici bude
• marketing
o příprava akcí na podporu prodeje výrobků
o průběžné zajišťování marketingových materiálů a reklamních předmětů
o korektura a zajištění tisku technických a propagačních materiálů
o zajišťování incentivních akcí pro partnery
o správa věrnostního klubu pro partnery
o administrativní úkony související s fakturací za prodané výrobky
• zástup asistentky jednatele po dobu její dlouhodobé nepřítomnosti (dovolená, nemoc)
o třídění a evidence denní pošty
o zajištění servisu jednateli při obchodních jednáních ve firmě

Požadujeme:
• min SŠ vzdělání - i pro absolventy
• dobrou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• chuť pracovat - samostatnost a schopnost týmové práce
• příjemné vystupování, pečlivost, zodpovědnost
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• práci na plný úvazek
• smlouvu na dobu určitou, minimálně na dva roky (po dobu čerpání rodičovské dovolené)
• příznivé podmínky pro to, abyste se mohl/a naplno věnovat své práci, aby Vás práce bavila
• dobrou firemní kulturu
• flexibilní pracovní dobu
• motivující mzdové ohodnocení, bonusy v závislosti na osobních a prodejních výsledcích
• stravenky a další benefity jako třeba příspěvek na penzijní spoření, Sick Days, firemní akce

Místo práce: Chrášťany - okres Praha-západ

Termín nástupu: prosinec 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 10. 2019, 11:17

Obor
Administrativa, Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Středočeský kraj