Referent / referentka logistiky výroby a servisu nástrojů - Hulín

Firma PILANA Karbid je předním českým výrobcem rotačních nástrojů pro CNC obrábění. Naše výroba v Hulíně je vybavena nejmodernějšími technologiemi. Většinu strojního parku tvoří CNC brusky s robotickými zakladači. Provoz je čistý, tichý, se stabilní teplotou vzduchu. Obsluhu strojů zajišťuje vysoce kvalifikovaný personál.

Více informací o společnosti naleznete na www.pilanakarbid.cz.

Náplň práce:
• logistika zakázek a příprava výroby
• skladové hospodářství
• vstupní a výstupní kontrola
• značení a expedice nástrojů

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání - ideálně strojírenského oboru
• praxe - výhodou
• počítačovou gramotnost
• dobrou fyzickou kondici
• svědomitost, pracovitost a komunikativnost
• znalost AJ nebo NJ - výhodou

Nabízíme:
• mzdové ohodnocení 25-30 tisíc Kč po zaučení
• motivující ohodnocení odpovídající zkušenostem, výkonu a přístupu k práci
• podporu vedení i zkušených kolegů
• příjemný pracovní kolektiv a přátelskou atmosféru
• zázemí moderní výrobní společnosti
• možnost odborného růstu a rozvoje
• firemní benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost využití rekreačních prostor firmy

Místo práce: Hulín - okres Kroměříž

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: karbid@pilana.cz
Vytvořeno: 3. 1. 2022, 11:14

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Doprava, Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Zlínský kraj