Ředitel společnosti - energetika

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, který je dodavatelem elektřiny, plynu a tepelné energie pro firemní zákazníky i domácnosti. Je dceřinou společností zahraničního holdingu s hlavními aktivitami v oblasti průmyslu a developmentu.

Náplň práce:
• operativní a strategické řízení společnosti
• zpracování ekonomického plánu společnosti a kontrola jeho plnění
• plán rozvoje a modernizace distribučních sítí
• koordinace investic, oprav, odstávek a ostatních aktivit v rámci jednotlivých komodit
• spolupráce na projektech v oblasti správy nemovitostí a developmentu
• vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli komodit a služeb
• odpovědnost za smluvní agendu dodavatelů a odběratelů
• komunikace se zákazníky společnosti
• tvorba ekonomických rozborů a analýz pro top management
• kontrola měsíčních reportů a jejich připomínkování
• odpovědnost za dodržování provozních řádů a ostatních vnitřních předpisů
• kontrola fakturace, schvalování proplacení přijatých faktur
• vedení týmu – delegace práce, docházka zaměstnanců, odměňování

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání
• profesionální zkušenost na relevantní pozici v oblasti energetického managementu
• silný technický background
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• dobrá znalost lokálního energetického trhu
• znalost Energetického zákona 458/2000 Sb. a ostatních vyhlášek a legislativy v oblasti prodeje a distribuce energií
• silná osobnost, schopnost vést tým
• důslednost, přesnost, spolehlivost, analytické myšlení
• výhodou je profesní zkušenost z oblasti investiční výstavby
• flexibilita a komunikativnost
• MS Office – rutinní uživatelská znalost
• ŘP B – aktivní řidič

Nabízíme:
• manažerskou pozici s velkou mírou samostatnosti – reporting přímo zahraničnímu majiteli
• odpovídající platové ohodnocení a další bonusy
• přátelské prostředí menší firmy
• velký potenciál rozvoje firmy ve střednědobém horizontu

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 27. 3. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 27. 2. 2019, 11:29

Obor
Finance, Management, Průmysl
Plat
Lokalita
Praha