Ředitel / ředitelka vzdělávacího institutu - vedení a řízení vzdělávacího institutu

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je vzdělávací zařízení TCM INSTITUT. Společnost na sebe bere nelehký úkol kvalitní výuky v tradiční čínské medicíně. Ucelené vzdělání v oboru nabízí již sedmnáctým rokem. Jejich cílem je vzdělávání a výchova budoucích schopných praktiků s profesionálním a empatickým přístupem ke svým klientům.

Hlavní studijní program se jmenuje Škola tradiční čínské medicíny - studium pěti dovedností. Škola studenty vzdělává v pěti různých disciplínách (fytoterapie, akupunktura, dietetika, qigong, tuina).

TCM INSTITUT dále pořádá pro absolventy program postgraduálního studia, pro širokou veřejnost jednodenní i dlouhodobější semináře a kurzy.

Více informací o společnosti naleznete na www.tcminstitut.cz.

Náplň práce:
• vedení institutu a kolektivu
• zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb
• zodpovědnost za ekonomiku institutu
• řízení, motivace a rozvoj podřízených
• zodpovědnost za chod institutu
• administrativa spojená s vedením institutu
• spolupráce na tvorbě plánu rozvoje
• budování dobrého jména společnosti

Požadujeme:
• min. SŠ/ VŠ vzdělání, vzdělání v oboru andragogika, management - výhodou
• praxe v řízení týmu a provozu firmy - výhodou
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• schopnost stanovovat a dodržovat cíle, řídit priority
• znalost práce na PC na dobré úrovni (MS Office)
• znalost opensource vzdělávacího systému Moodle - výhodou

Nabízíme:
• práci na HPP - 6-8 hodin denně
• zázemí rostoucí společnosti s dlouholetou tradicí v zajímavém oboru
• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• firemní benefity, 5 týdnů dovolené
• možnost dalšího profesního růstu
• služební mobil

Místo práce: Národní 11 - Praha 1

Termín nástupu: od října 2021

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: agutwirtova@tcminstitut.cz .

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 27. 10. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 27. 9. 2021, 11:48

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Management, Finance
Plat
Lokalita
Praha