Redaktor / redaktorka obecního zpravodaje - PR specialista

Městská část Praha 22
Úřad MČ Praha 22
nabízí volnou pracovní pozici v odboru kanceláře úřadu

Náplň práce:
Hledáme člověka, kterému dává smysl podílet se na chodu města, kde možná i žije, zlepšit komunikaci s veřejností, informovat o projektech i běžných věcech, snažit se zjednodušit život lidem a přitom vědět, že tato práce má smysl, protože ji děláme pro deset tisíc „našich“ občanů. Hledáme kolegu/ni, který umí dobře psát - máme na mysli tvůrčí psaní článků do našeho Uhříněveského zpravodaje, s výbornou češtinou a tématy, které se týkají naší obce. Bude také tvořit zprávy a grafické podklady pro web, příspěvky na sociální sítě, tiskové zprávy, prezentační a informační materiály.

Požadujeme:
• schopnost samostatně psát články o doporučených tématech
• ČJ a stylistika na výborné úrovni
• spolehlivost, smysl pro detail a organizaci
• time management
Výhodou:
• praxe v redakci či v médiích
• zkušenost s vytvářením obsahu pro sociální sítě, psaním PR článků
• tvorba a úprava video obsahu, podcastů
• focení pro časopis, hlavně veřejných akcí, úprava fotografií
• dobré komunikační schopnosti
• grafické cítění a přehled o grafických formátech
• znalost typografie, procesu přípravy a výroby časopisu

Nabízíme:
• práci na plný pracovní úvazek
• jistotu a stabilitu i v současné náročné době
• 5 týdnů dovolené
• osobní příplatek
• sick days
• mimořádné odměny
• příspěvek na stravování
• penzijní připojištění
• Fokus passy

Tarifní platová třída: 9 - dle NV ČR č. 341/2017 Sb., platový stupeň dle délky praxe

Místo práce: Uhříněves - Praha 22

Termín nástupu: dle dohody

Přihlášku s profesním životopisem (potěší nás i ukázka vaší práce) je nutné doručit nejpozději do 30. 9. 2021 na adresu:
Nové náměstí 1250/10
104 00 Praha 114

Obálku označte slovy: „Redaktor/ka a PR manažer/ka“

Kontakt:
Telefon: 271 071 818

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 30. 9. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 8. 2021, 13:40

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Praha