Recepční a obsluha v sauně - brigáda

Jsme nově otevřená Dialog sauna v centru Brna. Najdete u nás dvě sauny, klasickou finskou a aroma saunu. Nově také otevíráme masáže.

Náplň práce:
• obsluha recepce, přijímání telefonů, emailová korespondence
• komunikace s klienty
• příprava nápojů a drobného občerstvení
• udržování pořádku na place nezbytnou nutností!!
• práce na odpolední směny - směny se plánují dopředu, 1x - 1,5x v měsíci páce o víkendu

Požadujeme:
• znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni (obsluha cizinců na recepci)
• příjemné vystupování, komunikativnost
• dobré komunikační schopnosti
• pečlivost, samostatnost, flexibilitu
• smysl pro pořádek
• kladný vztah k wellness a aroma

Nabízíme:
• práci na zkrácený úvazek nebo brigádně
• dlouhodobou spolupráci ve velmi příjemném prostředí relaxačního centra
• mzdové ohodnocení: 8.000,- / za měsíc, podle odpracovaných hodin
• spolupráci formou brigády – po domluvě možno i na zkrácený úvazek
• neomezený vstup do sauny
• flexibilní pracovní doba

Místo práce: Brno

Termín nástupu: od poloviny září

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 3. 10. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 3. 9. 2018, 13:09

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj