Realitní makléř / makléřka - prodejce nemovitostí - pobočka Praha 3

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je dynamicky se rozvíjející společnost ARCHER reality Praha, která klade důraz především na otevřený přístup ke klientovi a poskytování profesionálního servisu podpořeného širokým spektrem služeb.

Náplň práce:
• nastavení/realizace řízeného prodeje
• zpracování nových nemovitostí
• prohlídky nemovitostí
• jednání s klienty

Požadujeme:
• min. středoškolské vzdělání s maturitou
• schopnost dosáhnout výsledků
• schopnost navazovat dobré vztahy
• dobré komunikační schopnosti
• spolehlivost
• trestní bezúhonnost
• zkušenosti z obchodu – velkou výhodou
• znalost práce na PC
• ŽL

Nabízíme:
• benefity:
o flexibilní začátek/konec pracovní doby
o individuální rozvržení pracovní doby
o manažerský motivační program
o možnost občasné práce z domova
o profesní/osobní kouč
o provize z prodeje
o sleva na firemní výrobky/služby
o vlastní organizace náplně práce
o vzdělávací kurzy, školení
• práci na ŽL / OSVČ
• výhodný provizní systém - fixní příjem, provize z prodeje až 52%
• vše domlouvané operátorkami z call centra – denně domluvená schůzka pro každého makléře
• 10 nemovitostí k prodeji ihned po zaškolení
• makléř dělá jen obchod
• zaškolení v systému
• pravidelná podpora od manažera
• pro makléře prostředí, kde můžou dosáhnout profesního a osobního růstu s finanční svobodou
• servis a stabilní přísun kontaktů, poptávajících klientů a nemovitostí k obchodování včetně domluvených schůzek na jednání o výhradním zastoupení
• nástroje pro aktivní obchodování
• nadstandardní služby pro zajištění obchodu hrazené společností
• systém podporující efektivní komunikaci s klienty
• řízený time management
• profesionální zaškolení a tréninky
• právní služby
• poradenský servis
• motivace:
o finanční a kariérní postup
o možnost osobního a profesního rozvoje
o seberealizace
o nadstandardní zázemí a služby, pro makléře – školení a tréninky, aktivní podíl na prosperitě společnosti

Místo práce: Sladkovského náměstí 525, Praha, 13000

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 11. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 10. 2018, 16:38

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
žlx 63