Realitní makléř - finanční podpora až na 10 měsíců

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. se sídlem v Brně.

Top realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI má již celkově 6 poboček v rámci celé Jižní Moravy. Teď můžete právě Vy dostat tu možnost stát se součástí již 12 let fungující a největší realitní společnosti v kraji a rozšířit řady našich stabilních makléřů. Na pobočkách, kde jsou makléři už řádně zaučení a samostatní, můžeme dát příležitost 1 – 2 novým - šikovným a ambiciózním uchazečům. Jedná se nyní o pobočky Brno - Lidická, Blansko, Břeclav.

Náplň práce:
Realitní makléř je prostředník mezi stranami prodávajících a kupujících, pomáhá jim projít celým procesem hladce a bez problémů. Jedná se tedy hlavně o obchodní pozici. Pozice zahrnuje minimum administrativy, neboť každý makléř má k dispozici právní oddělení a manažera pobočky.

Požadujeme:
• SOU/SŠ s maturitou - vhodné i pro absolventy
• znalost obchodu a realit není podmínkou
• aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost
• časovou flexibilitu vůči klientům
• samostatnost, asertivitu, příjemný vzhled a vystupování
• vytrvalost a touhu stát se profesionálem v oblasti realit, neustále na sobě pracovat a zlepšovat se
• týmového hráče, loajalitu, dlouhodobou spolupráci
• řidičský průkaz není vždy nutný

Nabízíme:
• práci na ŽL/IČO
• mzdové ohodnocení 40 000 - 80 000,-
• finanční podporu na dobu rozjezdu + motivační programy, soutěže, žebříčky a bonusy pro makléře
• kontakty na kupující i prodávající klienty
• na každé pobočce podporu manažera, který zajišťuje chod kanceláře, inzerci zakázek, většinu administrativní činnosti, navolávání kontaktů a schůzek, do začátku pomáhá i s obchodováním
• právní oddělení pro řešení veškerých náležitostí spojených s kupní smlouvou, úschovou peněz a převodem nemovitosti
• poradce v oblasti financování nemovitostí, který makléři a jeho klientovi zaručí profinancování nemovitosti + za zprostředkování další odměna pro makléře!
• profesionální úroveň díky vstupním i následným školením + pravidelné školení novinek pro nové i stávající makléře (legislativa, financování, daně a další) v zázemí Regionální hospodářské komory
• flexibilní pracovní dobu, kterou si makléř sám organizuje
• možnost výhodného operativního leasingu
• firemní telefonní číslo s neomezeným tarifem na volání a SMS + mobilní internet
• nadprůměrný a stabilní příjem
• pobočky na prestižních adresách s dobrou dostupností
• příjemné prostředí poboček, kde jsou makléři s manažery jeden tým a pomáhají si
• pravidelné firemní akce a teambuildingy

Místo práce: Jihomoravský kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 7. 2019, 12:35

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Práce na živnosťák