Průvodce / průvodkyně – Státní hrad Karlštejn

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze spravující památkové objekty na území Středočeského, Ústeckého a Karlovarského kraje vypisuje výběrové řízení na pozici průvodce / průvodkyně.

Náplň práce:
Průvodcovská činnost.

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- výborná znalost českého jazyka a jeho využití při prezentaci hradu Karlštejna
- aktivní znalost anglického, německého, ruského, italského, nebo francouzského jazyka alespoň na úrovni B1 (kombinace jazyků výhodou)
- komunikativnost, samostatnost, kladný přístup k lidem, týmového ducha
- právní bezúhonnost
- české státní občanství

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na 0,5 úvazku
- práci v prostředí národní kulturní památky
- stabilitu státní příspěvkové organizace
- spolupráci na prezentaci hradu Karlštejn
- aktivní využívání znalosti cizího jazyka
- 5 týdnů dovolené
- možnost ubytování pro 1 osobu ve sdíleném pokoji v podhradí
- příspěvek na stravování formou stravenek
- bezplatné vstupy na památkové objekty ve správě NPU i pro rodinné příslušníky
- platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., platová třída 5

Místo práce: Státní hrad Karlštejn, Karlštejn

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
NPÚ si vyhrazuje možnost zrušit výběrové řízení bez odůvodnění.
V případě zájmu zasílejte motivační dopis a strukturovaný e-mailem na adresu simonova.lenka@npu.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „průvodce“

Zasláním přihlášky do výběrového řízení na Národní památkový ústav dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle § 5 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem vyhledání vhodného zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí po dobu 1 roku od odeslání přihlášky do výběrového řízení.

Platnost inzerátu končí 21. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 3. 2018, 09:52

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Beroun