Provozní manažer - Brno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Fabas, s.r.o., zabývající se správou budov, úklidovými službami, pronájmem a využitím komerčních prostor.

Náplň práce:
• Zodpovědnost za provozní, procesní a ekonomické řízení jednotlivých oddělení společnosti
• Zodpovědnost za ekonomické výsledky společnosti a kvalitu prováděných služeb
• Plánování obchodní strategie, naplnění obchodního plánu a jeho pravidelné vyhodnocování
• Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a maximální využití služeb u stávajících obchodních partnerů
• Vedení týmu a kontrola podřízených pracovníků v terénu
• Administrativa spojená s výkonem dané pozice, pravidelný reporting jednateli společnosti

Požadujeme:
• Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
• Alespoň 3 roky praxe na manažerské pozici, zkušenosti s vedením týmu
• Schopnost řídit a motivovat pracovní tým
• Ekonomické, finanční a právní základy, orientace v účetních dokumentech
• Výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
• Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
• Znalost práce na PC
• Řidičský průkaz skupiny B
• Výhodou znalost prostředí úklidových služeb a pronájmu nemovitostí

Nabízíme:
• Zajímavou a pestrou práci v dynamickém kolektivu
• Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody
• Notebook a mobilní telefon k využití i pro soukromé účely
• Služební vozidlo k využití i pro soukromé účely

Místo práce: Brno - město

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 7. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 7. 2. 2018, 15:56

Administrativa, Finance, Management, Personalistika a lidské zdroje (HR)
Plat
Lokalita
Brno - město

Další inzeráty s nálepkami:
provozx 386
brnox 671