Provozní (manager) restaurace

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ARMAT spol. s.r.o.

Náplň práce:
• zodpovídá za provoz
• Koordinuje a kontroluje činnosti svých zaměstnanců
• Rozděluje úkoly a kontroluje jejich plnění
• Zabezpečuje plynulý chod provozu
• Podílí se na přípravě jídelních lístků
• Plánuje, připravuje a organizuje akce
• Komunikuje s obchodními partnery a dodavateli
• Řeší problémy, stížnosti, reklamace a další nestandardní situace
• Zajišťuje lidské zdroje (nábor, zaškolení, motivace)
• Administrativní činnost spojená s provozem

Požadujeme:
• Ukončené středoškolské/vysokoškolské vzdělání
• Praxe s vedením restaurace nebo obdobného zařízení vítána
• Organizační, komunikativní a řídící schopnosti na vysoké úrovni
• Orientace na dosažení cílů, pro-klientský přístup
• Schopnost koordinace týmu a motivace zaměstnanců
• Vysoké pracovní nasazení, zvládání stresových situací, časovou flexibilitu
• Proaktivní a pozitivní přístup k řešení problémů, asertivní jednání
• Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativitu
• Uživatelská znalost PC
• Trestní bezúhonnost
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• Práci v mladém kolektivu
• Prostor pro realizaci a kreativitu
• Zaměstnanecké benefity
• Práci na HPP

Místo práce: Moravská 207, 560 02, České Třebová

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:
objednávky@pivovar-faltus.cz nebo tel. 602 615 309.

Platnost inzerátu končí 4. 11. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 10. 2017, 08:22

Obor
Obchod a cestovní ruch, Management
Plat
Lokalita
Pardubický kraj