Provozní elektrikář - LANEX Bolatice

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LANEX a.s. - přední světový výrobce v oboru technického textilu. Široké produktové portfolio zahrnuje vysokopevnostní polypropylenová vlákna, dynamická a statická lana, lodní lana či lana pro vodní sporty, hobby a průmysl. LANEX a.s. je členem BR Group, což je skupina výrobních společností s českým kapitálem působící v oblasti textilního průmyslu, výroby dílů pro automotive a strojírenství.

Více informací o společnosti naleznete na www.lanex.cz.

Náplň práce:
• údržba a opravy výrobního vybavení a strojů
• diagnostika elektro závad a jejich odstranění
• údržba, zapojování a připojování rozvaděčů pro průmyslové použití
• osazování elektronických prvků a připojování slaboproudých modulů

Požadujeme:
• vyučen v oboru
• vyhlášku č. 50/78 Sb., § 6 nebo §7
• zkušenosti s opravami elektrických strojů
• čtení schémat
• znalost práce s technickou dokumentací
• řidičský průkaz sk. B
• dvousměnný provoz + pohotovosti
Výhodou:
• praxe v údržbě výrobních strojů
• znalost problematiky frekvenčních měničů a PLC

Nabízíme:
• práci na HPP
• měsíční mzda + prémie dle výkonu a kvality práce + příplatky za směny
• 25 dnů dovolené
• příspěvek na dopravu nad 10 km
• příspěvek na penzijní připojištění 2,5% z hrubé mzdy
• zvýhodněné mobilní tarify
• příspěvek na zdraví a volný čas
• příspěvek na stravování v podnikové jídelně
• pitný režim na pracovišti
• firemní akce (firemní večírek, sportovní den aj.)
• odměnu při pracovních výročích
• slevu v podnikové prodejně
• volný vstup na horolezeckou stěnu TENDON Hlubina
• firemní sportovní a společenské akce
• zapojení se do inovací a zlepšování ve společnosti

Místo práce: Bolatice - okres Opava

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalistika@lanex.cz

Platnost inzerátu končí 19. 6. 2020.
Vytvořeno: 20. 5. 2020, 14:09

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj