Provozní elektrikář budov - Jičín

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Správa nemovitostí města Jičína, a.s.

Náplň práce:
• opravy elektroinstalací v bytech a objektech (výměny jističů, stykačů, zásuvek, vypínačů, montáž svítidel, zapojení bojlerů, elektrospotřebičů), opravy domovních telefonů a další
elektroinstalační práce
Požadujeme:
• vyučení v oboru, případně SŠ, Vyhl. č. 50/78 Sb., min. § 6
• bezúhonnost, zdravotní způsobilost
• ochota pracovat s nasazením, chutí a smyslem pro důkladnost a kvalitu při údržbě
• řemeslná zručnost, samostatnost a zkušenost
• ŘP skupiny B
• praxe minimálně 5 let

Nabízíme:
• platové podmínky v souladu s vnitřní směrnicí společnosti o odměňování
• jednosměnný provoz
• 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days
• stravenky
• příspěvek na penzijní připojištění
• pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok se zkušební dobou tři měsíce a s možností následného uzavření nové pracovní smlouvy i na dobu neurčitou

Místo práce: Jičín

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis a přehled dosavadní praxe, s přiložením ověřené kopie dokladu o dosaženém vzdělání, výpisem z evidence rejstříku trestů a telefonickým kontaktem zasílejte písemně na adresu:
Správa nemovitostí města Jičína, a.s.
výběrové řízení – PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ BUDOV
k rukám Ing. Pavla Bílka
ul. 17. listopadu 1074
506 01 Jičín
v termínu do 10. 2. 2020
nebo elektronicky na: egrundova@jobsystem.cz
Uchazeči splňující shora popsané požadavky budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Bližší informace o pracovním místu budou zájemcům podány na výše uvedené adrese, nebo na telefonním čísle 493 544 573 - vedoucí provozu a údržby domů - Ing. Jaroslav Řeháček.

Platnost inzerátu končí 9. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 1. 2020, 16:24

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jičín