Projektový manažer - výroba rozvaděčů - vhodné pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost INTERSOFT-Automation, s.r.o. již 25 let se úspěšně zabývá projekcí a výrobou elektrických rozvaděčů a jejich uváděním do provozu. Společnost se orientuje především na zahraniční zákazníky (Německo, Švýcarsko, Lucembursko, Dánsko, Velká Británie, USA), případně jejich dceřiné firmy v ČR. Další oblastí činnosti firmy je nákup a prodej komponentů pro průmyslovou automatizaci a technické poradenství.
Další informace: www.intersoft-automation.cz.

Náplň práce:
• budete provádět koordinaci výroby rozvaděčů elektro pro stroje a zařízení
• pracovní činnosti se rozdělují na:
o komunikace se zákazníky i dodavateli, převážně v němčině anebo v angličtině
o příprava kalkulací dle podkladů od zákazníka (projekt + kusovník)
o příprava nabídek dle zavedených vzorů
o vedení výrobních zakázek – komunikace se zákazníkem při řešení změn a nejasností
o interní účast na koordinaci výroby rozvaděčů
o výsledkem vaší práce bude vyrobený rozvaděč pod vaším vedením a kontrolou
o práce je vhodná i pro absolventy a i ženy s technickým porozuměním

Požadujeme:
• vysokoškolské anebo středoškolské vzdělání technického směru (nejlépe Elektrotechnika)
• dobrá anebo i pasivní znalost německého anebo anglického jazyka
• praxe a zkušenosti v oblasti výroby rozvaděčů nízkého napětí výhodou, ale ne podmínkou (vhodné i pro absolventy)

Nabízíme:
• zajímavou a různorodou práci s použitím v moderních technologií
• tvůrčí práci v perspektivní oblasti
• výuku němčiny / angličtiny každý týden
• dobré mzdové podmínky
• trvalý pracovní poměr v Plzni
• jednosměnný provoz
• účast na zajímavých zahraničních projektech, denní používání cizího jazyka
• 1 týden dovolené navíc
• nástupní mzda 25.000 Kč - 30.000 Kč, po zapracování možnost navýšení nad 30.000 Kč plus odměny, dle zkušeností i podstatně výše. Průměrná mzda v naší firmě je vyšší než 35.000 Kč

Místo práce: Plzeň

Termín nástupu: červen - září 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 6. 2018, 14:14

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
elektrox 579
projektx 165
výrobax 843