Projektový manažer / manažerka

Organizace MAS Krušné hory, o. p. s. vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici projektový manažer.

Místní akční skupina Krušné hory je obecně prospěšnou společností, jež je místním partnerstvím občanů, neziskových organizací, soukromé podnikatelské sféry a veřejné správy, jejímž cílem je rozvoj regionu Krušné hory - západ, především pak jeho venkovských oblastí.

Více informací o společnosti nalezne na www.mas-krusnehory.cz.

Náplň práce:
• příprava, realizace individuálních projektů společnosti
• realizace strategie MAS v oblasti podnikatelského, neziskového, vzdělávacího sektoru apod. a s tím související agenda - administrace přijatých žádostí o dotaci, poskytování poradenství a konzultací žadatelům atd.
• komunikace, vedení agendy
• administrace svěřené části webových stránek
• organizace vzdělávacích akcí a seminářů
• a jiné

Požadujeme:
• buď
a) vysokoškolské vzdělání s min. 1 rokem praxe v oboru projektového řízení anebo 1 rokem praxe v oboru regionálního rozvoje
nebo
b) středoškolské vzdělání s min. 3 roky praxe v oboru projektového řízení nebo 3 roky praxe v oboru regionálního rozvoje
• manažerské a ekonomické projektové dovednosti
• aktivní samostatný přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti
• osobní vnitřní soulad s cíli a vizí organizace
• loajalitu, flexibilitu a týmového ducha
• občanskou a trestní bezúhonnost
• dobrou znalost práce s MS Office
• řidičský průkaz skupiny B
• zodpovědný přístup k vykonávaným činnostem
Výhodou:
• zkušenosti s dotacemi či řízením projektů výhodou zejména v oblasti školství
• zkušenost s prací s veřejností
• aktivní znalost německého jazyka
• ochota a schopnost učit se
• znalost místního prostředí Ostrov a okolí

Nabízíme:
• zázemí stabilní a důvěryhodné organizace zřízené obcemi
• možnost seberealizace
• příjemné pracovní prostředí
• pracovní poměr na dobu určitou 30. 9. 2022 s možností dalšího prodloužení
• místo výkonu práce v Ostrově
• zajímavé mzdové ohodnocení od 28.000,- Kč

Místo práce: Brigádnická 709, 363 01 Ostrov - Karlovy Vary

Termín nástupu: možný ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím do 16. 1. 2021 zašlete písemně na adresu MAS Krušné hory, o. p. s., Brigádnická 709, 363 01 Ostrov nebo emailem na adresu reditel@mas-krusnehory.cz,
• strukturovaný životopis
• motivační dopis
• kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Pro více informací můžete kontaktovat Ing. Janu Urbánkovou na email reditel@mas-krusnehory.cz.

Termín a místo osobního pohovoru bude následně upřesněn.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 16. 1. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 16. 12. 2020, 10:56

Obor
Management, Finance
Plat
Lokalita
Karlovarský kraj