Projektový manažer junior / Junior Project Manager - vhodné i pro studenty

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je A.C.G. Praha, a.s., poradenská společnost působící v oblasti M&A (prodej a nákup společností), účetnictví a daňového poradenství s orientací na německy mluvící země. Malá firma s přátelským kolektivem a 28letou tradicí na trhu.

Náplň práce:
• účast na celém transakčním (nákupním/prodejním) procesu
• komunikace s vedením společností (podnikateli, významnými českými a mezinárodními společnostmi)
• účast na strategických schůzkách
• řízení transakčního procesu
• identifikace investičních příležitostí a potenciálních investorů
• analýza finančních výsledků společností, zpracování tržních analýz
• tvorba materiálů prodávaných společností (Teaser, Informační memorandum atd.)
• podpora vedoucích pracovníků projektů

Požadujeme:
• student 3. či 4. ročníku VŠ ekonomického zaměření
• jazyková vybavenost: NJ – alespoň B1, AJ – min. B2
• ovládání MS Office na pokročilé úrovni
• orientace v základních účetních výkazech (Rozvaha, VZZ)
• komunikativnost – kontakt s klienty na denní bázi
• flexibilita
• samostatnost
• časová náročnost – 15-30 hod/týden

Nabízíme:
• DPP, DPČ, HPP
• práce i v mezinárodním prostředí
• zaškolení v oboru M&A
• zázemí stabilní společností s 28letou tradicí na trhu
• flexibilní pracovní doba
• přátelský kolektiv
• místo výkonu v centru Prahy
• služební notebook a mobil
• možnost i HPP

Místo práce: Praha 5 – Janáčkovo nábřeží 139/57

Termín nástupu: únor 2020

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 29. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 29. 1. 2020, 16:05

Obor
Obchod a cestovní ruch, Finance
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
projektx 103
juniorx 50
prahax 184