Projektant / projektantka - vhodné i pro absolventy

Projekty S+S s.r.o. je projekční kancelář s dvacetiletou historií, věnující se převážně projektování bytové výstavby. Máme za sebou cca 25 projektů ročně.

Více informací o společnosti naleznete na www.projektys-s.cz.

Náplň práce:
• samostatný projektant pozemních staveb, případně vody a kanalizace

Požadujeme:
• SŠ odborné vzdělání - vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
• práci na HPP v projekční kancelář v centru Kladna
• mladý kolektiv
• 5 týdnů dovolené

Místo práce: Kladno

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: tumova@projektys‐s.cz nebo tel.: 312 243 114, 604 265 651 - Ing. Jana Tůmová.
Vytvořeno: 29. 7. 2022, 15:06

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Kladno