Projektant / Projektantka TZB

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je projekční a architektonický atelier A8000 v centru Českých Budějovic.

Společnost hledá nové kolegy do naší kanceláře v Českých Budějovicích. Máte-li zájem o práci ve větším kolektivu a je pro Vás zajímavé pracovat na větších zakázkách, pak Vám právě toto mohou nabídnout. Pracují na zakázkách od úvodních studií přes povolení, výběr dodavatele až po realizaci a kolaudaci. Jsou hrdi na svou autorskou tvorbu (Společenské centrum Sedlčany - stavba roku 2020), ale jako Executive team spolupracují i s významnými zahraničními architekty. Hledají jak zkušené kolegy, tak absolventy, které umí zaškolit a postupně jim předat zkušenosti a umožnit jim profesní růst. Jsou kolektiv mladých lidí, kladoucí velký důraz na moderní způsoby projektování ve 3D Revit a získávání profesních znalostí. Vedle toho se také setkávají mimo práci a příjemně trávíme čas na společných firemních akcích.

Více informací o společnosti naleznete na www.a8000.cz.

Náplň práce:
• samostatná tvorba projektové dokumentace
• zaměření na vzduchotechniku, vytápění a chlazení, zdravotně technické instalace
• vedle specializace v oboru oceníme i schopnost vedení zakázky s koordinací profesí TZB
• odpovědnost za technické řešení projektu a plnění dohodnutých termínů

Požadujeme:
• SŠ vzdělání v oboru - vhodné pro absolventy
• základní znalost práce v AutoCADu, Revitu, MS Office
• znalost AJ vítána
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• motivující mzdové ohodnocení dle praxe, zkušenosti a nasazení
• podíl na výsledku hospodaření firmy promítnutý do 13. a 14. platu
• dlouholeté znalosti kolegů, vzdělávání, školení
• osobnostní a profesní růst
• spolupráce a zkušenosti s velkými stavebními firmami
• zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti
• příjemné pracovní prostředí a přátelská atmosféra, vstřícný přístup kolegů
• jazykové kurzy
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• týmové mimopracovní akce

Místo práce: České Budějovice

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s fotografií a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: l.kubeckova@a8000.cz
Vytvořeno: 2. 5. 2022, 13:27

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Jihočeský kraj