Projektant / projektantka - mosty a inženýrské konstrukce

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je moderní inženýrská společností AF-CITYPLAN zaměřená na rozvoj infrastruktury měst a regionů s pětadvacetiletou tradicí na českém trhu.

Poskytuje expertní, konzultační a projekční služby, související s rozvojem infrastruktury v oblasti dopravy, územního plánování, životního prostředí, bezpečnosti, prognózy objemů dopravy, modelování a simulací v dopravě. Záběr od výzkumu, přes studie až po služby související s realizací samotného díla.

V současné době má společnost AF-CITYPLAN více než 75 odborných pracovníků – projektantů a konzultantů v oborech dopravy, životního prostředí, urbanismu a dopravních staveb. V jejich firemní kultuře kladou důraz na „švédskou firemní kulturu“ – chtějí odvádět špičkovou práci a zároveň umožnit svým zaměstnancům rovnováhu mezi osobním životem a prací.
Je součástí švédské skupiny ÅF Group, jež má v současné době přes 10 000 zaměstnanců a působí po celém světě.

Náplň práce:
• návrhy mostů a inženýrských konstrukcí
• tvorba projektové dokumentace ve všech stupních (studie, DÚR, DSP, PDPS, RDS)
• řešení technických detailů
• statické výpočty
• projednání dokumentace se správci
• další nutné související činnosti

Požadujeme:
• bakalářské nebo vyšší vzdělání zaměřené na konstrukce dopravních staveb (KD)
• znalost výpočetních a CAD systémů - výhodou
• řidičský průkaz skupiny B - výhodou
• AJ - výhodou
• chuť učit se novým věcem a být stále lepším ve svém oboru

Nabízíme:
• šanci předávat své zkušenosti dál i se učit od zkušených profesionálů
• dobrý tým v práci i na firemních akcích
• postupné zapojení do zajímavých projektů
• stabilní zázemí nadnárodní společnosti
• pracovní úvazek přizpůsobený Vašim časovým potřebám a možnostem
• pružná pracovní doba
• stravenky
• 5 týdnů dovolené a 3 sickdays
• možnost vycestovat do našich zahraničních poboček
• odměny/bonusy
• školení a osobní rozvoj
• dobrá káva a čaj
• možnost parkovat přímo v areálu
• cyklostezka vedle firmy, kolárna
• venkovní sezení na zahradě
• firemní akce

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: monika.bergerova@afconsult.com

Platnost inzerátu končí 26. 12. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 26. 11. 2018, 13:56

Obor
Průmysl, Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha