Projektant / projektantka liniových staveb - kabeláže - vhodné i pro absolventy

Jsme nezávislá česká projektová, inženýrská a konzultační společnost INTAR a.s. se širokým přehledem a znalostmi v oblasti architektury, pozemního stavitelství, telekomunikací a informačních technologií.

Do svého brněnského ateliéru hledám nového člena týmu.

Více informací o společnosti naleznete na www.intar.cz.

Náplň práce:
• tvorba projektové dokumentace pro výstavbu optických a metalických sítí
• příprava pro veřejnoprávní a soukromoprávní projednání (územní rozhodnutí, územní souhlas)
• projednávání stavby s dotčenými orgány a správci inženýrských sítí
• spolupráce s projekčním týmem, jednání se subdodavateli i investorem

Požadujeme:
• vzdělání SŠ elektrotechnického nebo technického směru - vhodné i pro absolventy
• aktivní znalost programu AutoCAD a MS Office
• komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, pružnost
• samostatnost, rozhodování, schopnost pracovat v týmu
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• práce na plný úvazek s pracovní smlouvou na dobu neurčitou nebo na IČO (dle preference)
• týmovou i samostatnou tvůrčí práci
• pružná pracovní doba
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na dovolenou, na životní a penzijní pojištění, na sport a kulturu, na stravování; navíc 5 dní dovolené a až 3 dny zdravotního volna)
• zaškolení a podporu kolegů
• příjemné pracovní prostředí kolektivu se zázemím středně velké firmě

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: rjez@intar.cz nebo tel.: 543 422 288 - Radek Jež.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 20. 7. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 20. 6. 2022, 12:55

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj