Projektant / projektantka dřevostaveb

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost DŘEVOSTAVBY BISKUP, s. r. o. - zabývající se individuální výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb z ekologických masivních dřevěných panelů.

Máte chuť do práce? Chcete se podílet na zajímavých projektech? Jsou vám blízké dřevostavby a dřevěné konstrukce? Pak hledají právě vás.

Více informací o společnosti naleznete na www.drevostavbybiskup.cz.

Náplň práce:
• tvorba projektové dokumentace dřevostaveb v souladu s architektonickou studií, všech stupňů dle stavebního zákona a prováděcích vyhlášek
• aktivní spolupráce s architekty od konceptu studie, kooperace s rozpočtářem a realizačním týmem stavby
• autorský dozor u realizovaných projektů
• komunikace s investory
• předvídání vzniku problémů a hledání vhodných technických řešení
• hledání nových technických možností
• hledání nových možností rozvoje

Požadujeme:
• VŠ v oboru stavebním nebo dřevařském
• znalost dřevěných konstrukcí
• zkušenosti s dřevostavbami a praxe v oboru na obdobné pozici vítané
• autorizace výhodou
• AJ/NJ výhodou
• příjemné vystupování, pečlivost
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• práci na HPP/ŽL
• mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci
• práci v CADWORK
• přátelské prostředí menší rodinné společnosti
• zajímavé projekty
• flexibilní pracovní dobu
• možnost částečné práce z domova

Místo práce: Studené 106, 254 01 Jílové u Prahy - okres Praha-západ

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@drevostavbybiskup.cz nebo tel.: +420 318 695 122 - Ing. Jaroslav Jiruška.
Vytvořeno: 6. 9. 2021, 14:00

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha - Západ