Projektant (pozemní stavby) / architekt - Brno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LT PROJEKT a.s., projektová společnost působící na trhu více než 25 let. Společnost se specializuje téměř výhradně na projektování staveb pro zdravotnictví, sociální péči a lázeňství. Hlavní náplní činnosti jsou koncepční práce a projekty nemocnic.
Náplň práce:
- zpracování projektové dokumentace architektonicko-stavebního řešení
- spolupráce při koordinaci profesních částí
- práce v terénu (zaměření staveb, stavebně-technické průzkumy, autorský dozor při realizaci staveb
- jednání s investory

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání – pozemní stavby nebo architektura
- praxe v projektování vítána
- znalost AutoCAD, MS Office
- zkušenosti s BIM (REVIT) velkou výhodou
- schopnost pracovat v týmu, komunikativnost
- odpovědnost, pracovní nasazení, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- zázemí perspektivní a stabilní společnosti
- motivující ohodnocení
- možnost profesního růstu
- pružnou pracovní dobu
- zaměstnanecké benefity

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 2. 2018, 15:24

Obor
Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj