Projektant - elektro - Brno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost VHZ-DIS, spol. s r.o. - založena v roce 1992. Činnost společnosti je zaměřena zejména na projekční a poradenské služby a na dodávky staveb nebo technologických celků pro vodní hospodářství. Jedná se zejména o čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, neutralizační stanice a vodní hospodářství pro průmysl.

Náplň práce:
• zpracování projektové dokumentace elektrotechnické části technologických celků pro čistírny odpadních vod, úpravny vody, čerpací stanice, vodojemy a vodní hospodářství pro průmysl, koordinace prací na stavbě

Požadujeme:
• vzdělání: SŠ nebo VŠ elektro
• práce s PC: AutoCAD, MS Word, MS Excel
• dobré komunikační schopnosti
• pozitivní přístup k řešení problémů
• schopnost rychle se adaptovat, smysl pro zodpovědnost a spolehlivost
• vysoké pracovní nasazení
• vůle dále se vzdělávat

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání
• dobré pracovní a mzdové podmínky
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• jednosměnný provoz
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• zaměstnanecké benefity (výuka jazyků, stravenky bez příspěvku zaměstnance, placené přesčasy, týdenní pobyt v lázních, 5 týdnů dovolené)
• nástupní plat dle vzdělání a praxe až 35 000,- Kč

Místo práce: Brno

Termín nástupu: od 1. 8. 2019 nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 7. 2019, 15:56

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj