Projektant - Brno

Společnost Technické sítě Brno, akciová společnost, vyhlašuje výběrové řízení na funkční místo Projektant.

Náplň práce:
• provádí světelně technické výpočty a kontrolní propočty vč. výpisů materiálů
• zpracovává projektové dokumentace VO podle potřeby a rozsahu ve všech stupních projektů
• zajišťuje vstupní podklady pro zpracování projektů
• zabezpečuje všechny potřebné podklady a vyjádření orgánů státní správy, správců a vlastníků inženýrských sítí a ostatních dotčených účastníků řízení a zapracovává jejich podmínky do projektů
• projednává dokumentace na všech úrovních k zajištění územního rozhodnutí
• územního souhlasu kladného sdělení k ohlášení nebo stavebního povolení podle povahy a rozsahu projektu

Požadujeme:
• požadované vzdělání - SŠ elektrotechnického směru nebo VŠ elektrotechnického směru
• délka praxe: u SŠ min. 5 roků, u VŠ min. 3 roky
• další požadované vzdělání - vyhláška č.50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
• zodpovědný přístup, flexibilita, komunikativní
• znalost práce na PC - Autocad, Mikrostation, Word, Excel
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• práce na hlavní pracovní poměr na plný úvazek
• platové ohodnocení dle délky praxe a vzdělání
• trvání pracovního poměru na dobu určitou jeden rok (v návaznosti na dosahované pracovní výsledky může být pracovní po měr uzavřen na dobu neurčitou)

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

Základní náležitosti přihlášky do výběrového řízení: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní údaje (poštovní adresa, emailová adresa, telefon).

Výčet dokladů, které uchazeč připojí k přihlášce do výběrového řízení: strukturovaný životopis, prostá kopie dokladu o nejvyšším vzdělání, prostá kopie Osvědčení k vykonání zkoušky odborné způsobilosti vyhl. č. 50/1978 Sb., prostá kopie Výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, souhlas se zpracováním osobních údajů podle § 5 ods. 2 zákona č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Přihlášku můžete doručit v uzavřené obálce v pracovní dny osobě na podatelnu sídla společnosti Technické sítě Brno, akciová společnost, Barvířská 5, Brno 602 00, a to do 18.00 hod, zaslat na adresu společnosti v obálce nebo zaslat emailem na adresu matovcikova@tsb.cz
OBÁLKA MUSÍ BÝT ZŘETELNĚ U ADRESY SPOLEČNOSTI OZNAČENA TEXTEM „NEOTVÍRAT - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PROJEKTANT“
Lhůta pro podání přihlášky do výběrového řízení je do 10. 4. 2019 do 18:00 hodin.
Vytvořeno: 25. 3. 2019, 16:57

Obor
Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
brnox 714
hppx 1243