Programátor řídících systémů automatizace vodních elektráren

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost ANDRITZ HYDRO s.r.o. - působící jako dodavatel elektromechanických systémů a služeb pro vodní elektrárny a je jeden z lídrů světového trhu s vodní energií. Na českém trhu působí již 25 let.

Více informací o společnosti naleznete na www.andritz.com.

Společnost hledá do svého realizačního týmu v Praze spolehlivé kolegy, absolventy i zkušené odborníky, na pozici „Programátor řídících systémů automatizace vodních elektráren“.

Náplň práce:
• programování PLC a SCADA systémů pro řízení technologických procesů v energetice (orientace na komplexní dodávky automatizace vodních elektráren)
• projektování, nasazení, zprovoznění a údržba systémů řízení
• spolupráce v mezinárodním týmu

Požadujeme:
• odpovídající VŠ/SŠ elektrotechnické vzdělání
• praxe v oboru a zkušenosti s programováním řídících systémů (Siemens Sicam, Allen Bradley) jsou vítány, nejsou ale nutnou podmínkou
• komunikativní znalost NJ a/nebo AJ (NJ výhodou)
• časovou flexibilitu při realizaci zakázek
• ochotu cestovat - vysoký podíl projektů v zahraničí
• analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
• pestrou práci v oblasti moderní průmyslové automatizace
• možnost cestování a účasti na projektech po celém světě
• stabilitu mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv
• zajímavé ohodnocení, pružná pracovní doba, home office

Místo práce: Počernická 272 / 96 - Praha 10

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: miroslav.kubin@andritz.com nebo tel.: 234 701 832.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 22. 5. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 22. 4. 2021, 13:59

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha