Programátor PLC (robotika a automatizace) - Ostrava

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je automatizační společnost se specializovaným sortimentem ATS Techplus s.r.o. - Na českém trhu patří mezi Výrobce technologií a technologických celků.

Náplň práce:
• návrh a tvorba HW a aplikačního SW včetně HMI jednoúčelových strojů a technologií
• spolupráce s konstrukční skupinou při návrhu nových technologií
• rovněž orientace elektrické a fluidní dokumentaci
• spoluúčast při oživení technologie a uvedení do provozu

Požadujeme:
• ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření + vyhláška 50/1978 Sb.
• alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou
• předchozí zkušenost v programování PLC Siemens
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• komunikativní znalost NJ, případně AJ výhodou
• spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a časovou flexibilitu
• technické, výrobní a týmové schopnosti
• ochotu průběžně se vzdělávat a učit novým věcem
• orientaci v projektové dokumentaci a souvisejících právních otázkách
• řidičský průkaz sk. B podmínkou, aktivní řidič (práce převážně v terénu)
• otevřenou, flexibilní, inovativní a proaktivní osobnost

Nabízíme:
• zázemí stabilní české společnosti žádanou nadnárodními společnostmi
• zajímavou tvorbu ve specializovaném oboru automatizace
• možnost osobního a profesního růstu
• možnost spolupodílet se na významných projektech
• nástup na HPP ihned
• nástupní plat dle domluvy a schopností uchazeče

Místo práce: Pohraniční 693/31, 706 02 Ostrava

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: atstechplus@atstechplus.cz

Platnost inzerátu končí 23. 9. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 8. 2018, 12:30

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj