Programátor - analytik

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Zaměstnanecká pojišťovna Škoda.

Náplň práce:
• spolupráce při instalaci a optimalizaci IT
• samostatné zpracování SW řešení
• provádění analýz a rozborů
• vytváření podkladů pro statistickou a analytickou činnost a pro podporu uživatelů
• administrace a správa interních programů
• spolupráce a kvalifikovaná pomoc uživatelům IS

Požadujeme:
• úplné SŠ vzdělání
• znalost SQL a praktické zkušenosti s.NET nebo Java
• orientaci v prostředí Windows a Linux na uživatelské úrovni
• pasivní znalost AJ (orientace v textech a odborné literatuře)
• samostatné uvažování a analytické myšlení
• výhodou bude orientace v prostředí Windows a Linux na správcovské úrovni
• vítán bude i aktivně používaný ŘP sk. B

Nabízíme:
• HPP na dobu neurčitou
• dlouhodobě dobrý pracovní kolektiv
• 5 týdnů dovolené
• 3 dny na osobní potřeby
• pružnou pracovní dobu
• mimo základní mzdu nabízíme ještě osobní ohodnocení, dvakrát ročně bonus a dvakrát ročně odměny
• zaměstnanci mohou navštěvovat vzdělávací kurzy a školení
• dále nabízíme příspěvky ze sociálního fondu na rekondice, rekreace, sport a kulturu
• všichni zaměstnanci dostávají stravenky a zaměstnavatel přispívá na penzijní připojištění nebo penzijní doplňkové spoření
• jednou ročně zaměstnavatel poskytuje příspěvek na vhodné oblečení
• mzdové ohodnocení je obdobné jako ve ŠKODA AUTO a.s.

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jana.kusa@zpskoda.cz

Platnost inzerátu končí 7. 3. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 7. 2. 2020, 09:24

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 397
PCx 263