Produktový specialista pojištění majetku nebo cestovního pojištění

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Pojišťovna VZP, a. s.
Hledá aktivního, odpovědného a samostatného pracovníka do Odboru produktového managementu pojištění majetku a odpovědnosti.

Náplň práce:
• komplexní vedení pojistných produktů v oblasti pojištění majetku nebo cestovního pojištění
• vytváření strategických plánů
• analýza a hodnocení pojistných produktů pojištění majetku nebo cestovního pojištění
• koordinace vývoje, inovace a podpory produktů pojištění majetku nebo cestovního pojištění
• metodická, poradenská, školící i obchodní činnost
• underwriting (retail)
• spolupráce s příslušnými odbornými úseky (obchod, likvidace)

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání s maturitou
• min. 3 roky praxe na podobné pozici (reference výhodou)
• pečlivost, aktivitu, samostatnost a loajalitu
• logické myšlení, obchodního ducha
• výbornou znalost MS Office, zejména Excel
• AJ komunikační výhodou (jednání se zajistiteli)
• orientaci na termínové dokončení a finalizaci zadaných požadavků

Nabízíme:
• zajímavou a zodpovědnou práci v menším kolektivu
• možnost podílet se na rozvoji společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• příjemné pracovní prostředí
• nadstandardní zaměstnanecké benefity
• pružnou pracovní dobu
• pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Místo práce: Praha - Karlín

Termín nástupu: ihned / červen 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, ostatním předem děkujeme.

Platnost inzerátu končí 25. 5. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 25. 4. 2018, 16:25

Obor
Administrativa, Finance, Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Praha