Product manager - Produktový manažer / manažerka

Provozovatel cestovní kanceláře. Hlavní činnost incoming a outgoing (příjezdový a výjezdový cestovní ruch).

Náplň práce:
• komunikace s klienty
• samostatné vedení obchodních aktivit a agendy týkající se outgoingu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe v cestovní kanceláří podmínkou
• znalost anglického jazyka
• výhodou znalost chorvatského jazyka
• český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
• spolehlivost, flexibilita a komunikativnost

Nabízíme:
• velmi dobré platové ohodnocení závislé na dosavadní praxi a zkušenostech
• zajímavou práci ve zkušeném kolektivu
• zázemí stabilní společnosti

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 29. 4. 2018 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 29. 3. 2018, 16:50

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Praha