Prodejce zahradní techniky

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je KOBRAS spol. s r.o., firma založena 1991, na trhu zahradní techniky působí 21 let.
Je největší distributor zahradní techniky STIGA v České republice. Aktuálně
zaměstnává 22 lidí. Její předností je odborný prodej, poradenství, doprava zboží k
zákazníkovi.

Náplň práce:
• prodej zahradní techniky-sekačky, travní traktory, křovinořezy, sněhové frézy, čerpadla a elektronářadí
• pro prodejnu Praha 9 sháníme šikovného, komunikativního a spolehlivého pracovníka pro prodej zahradní techniky
• pokud máte slušné vystupování, technickou zdatnost, znalost práce na PC, umíte komunikovat s lidmi a práce v týmu pro Vás není překážkou, pak hledáme Vás
• pošlete prosím životopis včetně pár slov o tom, proč byste u nás rádi pracovali

Požadujeme:
• slušné vystupování
• technickou zdatnost
• znalost práce na PC
• komunikativnost
• týmového ducha

Nabízíme:
• jistotu stálého zaměstnání
• motivační ohodnocení
• pohodové pracovní prostředí
• příspěvek na obědy
• slevu na naše zboží
• dobrý přátelský kolektiv

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: 1. 3. 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 1. 2018, 09:21

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Praha