Prodejce - technik nákladních přívěsů

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Autovia s.r.o. se stabilní pozicí na trhu s více než 23-letou tradicí. Největší prodejní centrum přívěsů v ČR. Zabývá se výrobou, prodejem i servisem přívěsů - kompletní servis pro zákazníky.

Náplň práce:
• prodej nákladních přívěsů
• odborné informování zákazníků o produktech a službách, které nabízíme
• přímý prodej nákladních přívěsů, efektivní uzavírání obchodu
• zajišťování řádného a včasného plnění zákaznických objednávek
• kontrola přijatých přívěsů na sklad, výstupní kontrola při prodeji
• technické a legislativní poradenství spojené s provozem nákladních přívěsů

Požadujeme:
• min. SŠ s maturitou, vzdělání technického směru výhodou
• znalost Aj / Nj výhodou
• trestní bezúhonnost
• ochotu pracovat - vysoké pracovní nasazení
• příjemné vystupování - jednání se zákazníky
• pečlivost a samostatnost
• praxe v oboru výhodou
• znalost práce na PC - vyhledávání, MS Word, Excel
• řidičský průkaz sk. B, sk. E - výhodou

Nabízíme:
• stabilitu a zázemí prosperující firmy s více než 23 - letou tradicí
• práci na plný úvazek
• platové podmínky: 20.000,- - 35.000,-Kč
• služební telefon
• příspěvek na dovolenou, stravování a dopravu
• kompletní zaučení pracovníka, seznámení s problematikou
• pracovní doba pouze ve všední dny, jednosměnný provoz

Místo práce: Plzeň - Litice

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 24. 5. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 4. 2020, 14:20

Obor
Auto-Moto, Doprava, Obchod a cestovní ruch, Průmysl
Plat
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 691
autox 200
motox 78