Prodejce podlahových krytin

Společnost DETA, spol. s r.o., vznikla v r. 1992 a je dceřinou společností SAPELI a.s. - výrobce dveří.

Dokážete realizovat zakázky od A-Z?
Jste ambiciózní a máte rádi výzvy?
Máte zkušenosti z oblasti stavebnictví či přímo s prodejem podlahových krytin - nebo chuť učit se novým věcem? Ozvěte se nám.

Více informací o společnosti naleznete na www.deta.cz.

Náplň práce:
• prodej podlahových krytin a příslušenství
• vypracování cenových nabídek zákazníkům
• poradenství v oboru podlahových krytin
• dozor nad realizací zakázky
• předání zakázek investorům
• vyhodnocování průběžných výsledků
• zodpovědný přístup a samostatnost

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání
• praxe - výhodou
• zkušenosti z oboru stavebnictví a prodej - výhodou
• ŘP skupiny B
• pokročilá znalost MS Office (Excel, Word,…)
• pracovitost, časová flexibilita, loajalita, slušné vystupování, profesionální přístup k práci i zákazníkům
• chuť vzdělávat se
• fyzická zdatnost - manipulaci se zbožím

Nabízíme:
• práci na HPP se zkušební lhůtou od 6-12 měsíců
• komplexní zaškolení, podporu zkušených kolegů
• motivační ohodnocení - základní mzda 28 000 Kč/měsíc + odměny
• zázemí kvalitního pracovního prostředí
• řádná dovolená 20 dnů a po zaučení 25 dnů
• po zaškolení možnost služebního vozidla
• notebook a mobil
• stravenky ve výši 150 Kč/den z toho si zaměstnanec hradí 70 Kč/ den
• firemní teambuilding

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s fotografií a průvodním dopisem.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: mikeskova@deta.cz nebo tel.: 739 559 241 - Lenka Mikesková.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 20. 7. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 20. 6. 2022, 12:08

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Zlínský kraj