Prodavač / prodavačka - prodej barev a laků

Nátěrové hmoty spol. s r.o.

Česká firma působící více jak 30 let na trhu s obratem 35 mil. Kč. Zabýváme se prodejem barev a laků včetně tónování odstínů. Máme vlastní výrobu ředidel a technických kapalin. Stálý kolektiv 8 zaměstnanců.

Více informací o společnosti naleznete na www.nhhk.cz.

Náplň práce:
• objednávání zboží a příjem, prodej zboží, vedení pokladny, zpracovávání nabídek, komunikace se zákazníky
• tónování odstínů, v případě nepřítomnosti skladníka výdej zboží

V prodejně (odbytu) jsou celkem 2 pracovníci. Služební cesty se nepředpokládají.

Požadujeme:
• výuční list nebo maturita
• praxe v oboru barev vítána, není podmínkou, zaučíme
• schopnost naučit se ovládat program HELIOS - příjemky, prodejky, fakturace, pokladna apod.
• po zvládnutí zbožíznalství dále získávat informace o nových výrobcích
• uživatelsky ovládat Word a Excel
• spolehlivost a komunikativnost se zákazníky

Nabízíme:
• práci na HPP v sehraném kolektivu a klidném přátelském prostředí
• pracovní doba ve všední den od 7 do 15:30 hod.
• jistota výplaty mzdy nejpozději do 10. dne následujícího měsíce
• příspěvek na dovolenou a vánoce
• dovolená 5 týdnů
• informace o nových výrobcích

Mzdové ohodnocení 26 500 - 30 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Pražské Předměstí - Hradec Králové

Termín nástupu: 1. 1. 2023

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kliment@nhhk.cz nebo tel.: 602 664 531 - Ing. Tomáš Kliment.
Vytvořeno: 14. 11. 2022, 12:44

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
26 500 - 30 000 Kč/měsíc
Lokalita
Hradec Králové