Prodavač / prodavačka - Praha - Modřany

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Geneze, spol.s.r.o. - zavedená menší společnost s 20-ti lety úspěšné existence na českém trhu. Více informací na www.geneze.cz.

Náplň práce:
• Prodej v pražské prodejně motocyklového značkového oblečení, obuvi, rukavic, příleb, výbavy a doplňků.
• Nejedná se o prodej motorek a techniky.

Požadujeme:
• Slušné a komunikativní vystupování, chuť se naučit nové věci, ochota k celodenní aktivní a přátelské komunikaci se zákazníky.
• Úsměv a dobrá nálada, poctivost a bezúhonnost, nekuřák/nekuřačka.
• Základní znalost práce s počítačem – internet, e-mail.

Nabízíme:
• Průběžné zapracování.
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí, kultivovaný přístup, pravidelnou výplatu, odměny a benefity.

Místo práce: Praha - Modřany

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: rysavy@geneze.cz

Platnost inzerátu končí 15. 10. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 15. 9. 2017, 10:41

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Praha