Procesní technolog

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Conec s.r.o.

Inovativní spolupracovníci, konkurenceschopné technologie a neustálá orientace na zákazníka jsou zárukou úspěchu společnosti již po celá desetiletí. Jako celosvětově známý výrobce konektorů zaujímá přední pozici na trhu. Vyvíjí, vyrábí a distribuují elektrotechnické výrobky pro telekomunikační, automatizační, dopravní a strojírenský průmysl. Jako globální koncern zaměstnává celkem přibližně 650 spolupracovníků.

Náplň práce:
• Neustálé zlepšování výrobních a logistických procesů
• Plánování výrobních linek a prověřování procesů v sériové výrobě
• Podpora zavádění nových výrobků
• Optimalizace výrobních procesů
• Podpora růstu produktivity a použitím principů štíhlé výroby
• Zefektivňování výroby a zvyšování kvality
• Provádění analýz výrobních taktů, měření a vyhodnocování časových veličin

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Odborné vzdělání na úrovni technika, mistra nebo průmyslového inženýra
• Víceleté pracovní zkušenosti na obdobné pozici
• Německý jazyk slovem i písmem
• Zkušenosti s automatizací výrobních zařízení a linek
• Znalost REFA a MTM, znalost metod Lean Managementu výhodou
• Komunikační dovednosti, týmový, ale i samostatný a strukturovaný typ práce

Nabízíme:
• Zajímavou a zodpovědnou práci v kooperativním kolektivu
• Příjemné pracovní klima a možnost osobního rozvoje
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Platové podmínky orientované na výkon
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost odborného a karierního růstu
• Prémiové ohodnocení/bonusy
• Dotované stravování
• Firemní akce, školení, jazykové kurzy

Místo práce: Újezd u Val. Klobouk

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@conec.cz
nebo na tel. 577 350 132.

Platnost inzerátu končí 22. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 1. 2018, 09:01

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Zlínský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 942
strojx 112
technikax 1434
výrobax 720