Přípravář zakázek technologických staveb / TZB

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ERDING, a.s. působící v oblasti energetických služeb a dodávek technologií pro výrobu a rozvod tepla. Sídlo společnosti je v Brně, působnost po území ČR. Počet zaměstnanců cca 70, z toho techniků pracujících v sídle společnosti 25.

Náplň práce:
Hledáme zkušeného pracovníka na pozici samostatného rozpočtáře – přípraváře s organizačními schopnostmi a jasnou orientací na výsledky.
Vaším úkolem bude zpracování technických a cenových částí nabídek v oboru, poptávkové řízení u dodavatelů, výběr subdodavatelů, vytváření harmonogramu prací, zpracování rozpočtů v systému RTS, realizační příprava zakázky.

Požadujeme:
VŠ nebo SŠ technického směru, orientace v oboru TZB (technická zařízení budov), zkušenosti s projektovou dokumentací staveb, znalost tvorby rozpočtů.
PC dovednosti – AutoCAD, BuildPower, MS Office. ŘP sk. B aktivní řidič, samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu.

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, práci na zajímavých zakázkách, odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, výkonnostní odměny, možnost dalšího profesního rozvoje

Místo práce: Brno - město

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 4. 12. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 11. 2016, 14:30

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
224819391
http://www.jobsystem.cz/
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Stavebnictví­  
Plat
0  
Lokalita
Jihomoravský kraj  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224819391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás