Přípravář / přípravářka výroby

SENSIT s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1991 v Rožnově pod Radhoštěm. Vznikla jako sdružení fyzických osob SENSIT Rožnov, s cílem navázat na vývojové a konstrukční schopnosti pracovníků rožnovské Tesly v oboru měření a regulace.

Více informací o společnosti naleznete na www.sensit.cz.

Náplň práce:
• proces zajištění a kompletace přípravy materiálu a polotovarů pro výrobní zakázky
• práce se skladovými položkami
• orientace ve skladových modulech systému ERP
• příprava materiálu a polotovarů pro výrobní zakázky
• odvádění příkazů z výroby a jejich kontrola
• zajišťování kooperací u externích firem
• spolupráce s plánovačem výroby
• průběžná kontrola plánu výroby a návrhy opatření při přípravě materiálu
• jednoduché operace spojené s frézováním, soustružením

Požadujeme:
• SOU/SŠ technického směru - (min. SOU v oboru strojírenství)
• dobré komunikační schopnosti
• vnitřní motivaci a odolnost vůči stresové zátěži
• zkušenost s vedením menšího kolektivu
• čtení v technické dokumentaci
• uživatelská znalost na PC
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
• vítána praxe s obsluhou VZV (platný průkaz výhodou)
• odpovědnost, samostatnost, flexibilitu,
• manuální zručnost, pečlivost, dobrý zdravotní stav a chuť pracovat
• ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
• práci na HPP v jednosměnné provozu na plný úvazek - 40 hod./týden
• stabilní zaměstnání - jsme na trhu již od roku 1991
• zajímavý produkt, který vyvážíme do celého světa
• prostor pro Vaše nápady a seberealizaci
• přátelský pracovní kolektiv
• pružná pracovní doba

Benefity:
Vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, odměny a kvartální prémie, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 800 Kč a další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý. Odměny za projekty, za realizované a zlepšovací návrhy a odměna za prokazatelné a vyčíslitelné úspory nákladů, benefity při narození dítěte, odměny za pracovní jubileum - po odpracování 10let a následně každých 5let, odměna při odchodu do důchodu, firemní akce - letní, vánoční večírek.

Nástupní mzdové ohodnocení 23 000 - 26 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm - okres Vsetín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: skypalova@sensit.cz nebo tel.: 774 696 508 - Gabriela Skýpalová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 2. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 1. 2023, 14:16

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
nástupní mzda 23 000 - 26 000 Kč/měsíc
Lokalita
Vsetín