Přípravář / přípravářka stavebních prací - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je stavební společnost STEP, spol. s r.o. působící v Praze a jejím blízkém okolí v oboru pozemního stavitelství.

Více o společnosti naleznete na www.step-praha.cz.

Náplň práce:
• zpracování výkazů výměr, rozpočtů
• oceňování víceprací / méněprací, změn, klientských změn
• výběr subdodavatelů, uzavírání smluv se subdodavateli
• jednání s investory a dodavateli
• spolupráci na zakázce od nabídky po kolaudaci

Požadujeme:
• VŠ stavební (i probíhající) vzdělání, obor Příprava, realizace a provoz staveb výhodou
• praxe výhodou, nikoli podmínkou (vhodné i pro studenty magisterského studia nebo čerstvé absolventy)
• zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
• schopnost týmové práce, velmi dobré komunikační schopnosti
• velmi dobrou znalost práce s programy MS Office, znalost některého z programů na tvorbu rozpočtů výhodou

Nabízíme:
• zázemí prosperující stabilní stavební společnosti
• zajímavou práci s vysokou možností seberealizace a osobního rozvoje
• odborný růst, získání velmi kvalitní praxe
• pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení
• motivující systém finančního ohodnocení, individuální přístup dle výsledků
• 5 týdnů dovolené
• moderně vybavené kancelářské prostory
• příspěvek na stravování, zajištění závodního stravování
• flexipassy, možnost využití sportovních a relaxačních zařízení v areálu za zvýhodněných podmínek
• pro studenty možnost zkráceného pracovního úvazku s pozdějším přechodem na plný úvazek po ukončení studia

Místo práce: Praha

Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: pravni@step-praha.cz.
Vytvořeno: 13. 1. 2021, 16:35

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha