Přípravář / přípravářka - Praha

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je BELSTAV CZ, s. r. o.

Náplň práce:
• příprava rozpočtů, výkazů výměr
• zpracování nabídek do výběrových řízení
• zpracování poptávek a hodnocení nabídek od subdodavatelů
• kontrola podkladů, projektové dokumentace, rozpočtů, harmonogramů a nákladovosti zakázek
• zajištění výrobní přípravy a fakturačních podkladů pro stavbyvedoucí

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání stavebního směru (pozemní stavitelství), VŠ vzdělání v daném oboru výhodou
• praxe v daném oboru minimálně 3 roky (více let výhodou).
• nutná znalost práce na PC, MS Office na pokročilé úrovni, znalost rozpočtových programů výhodou (KROS)
• znalost stavebního trhu, zejména problematiky rekonstrukce bytových a panelových domů
• organizační schopnosti, loajalitu, flexibilitu, komunikační dovednosti a práce v týmu
• ŘP skupiny „B“, zdravotní způsobilost pro výkon práce

Nabízíme:
• zázemí stabilní a renomované společnosti v daném oboru
• zajímavou práci v dynamickém pracovním kolektivu, na hlavní pracovní poměr
• odpovídající mzdové podmínky a motivační finanční ohodnocení
• vysoký stupeň seberealizace
• zaměstnanecké benefity

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 23. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 1. 2018, 15:27

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
prahax 397
hppx 880