Přípravář / přípravářka pozemních staveb - Mnichovo Hradiště

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EMH stavební CZ s.r.o., česká stavební firma.

Náplň práce:
• zpracování rozpočtového ocenění stavebních zakázek pro nabídková řízení
• zpracování podkladů pro změnová řízení staveb (ocenění změn)
• zpracování prvotních časových plánů výstavby (harmonogram stavby)
• prověřování správnosti a úplnosti zadávacích podkladů k ocenění staveb
• navrhování technologického postupu výstavby s ohledem na efektivní využívání zdrojů
• stanovení nezbytných externích zdrojů potřebných pro realizaci zakázky a kontrola předložených dodavatelských nabídek vč. spolupráce na jejich vyhodnocení
• případná účast na kontrolních dnech pro případ významných změn v průběhu výstavby s dopadem na nezbytnost ocenění
• účast na obhlídce staveb v rámci nabídkového řízení a posouzení místních poměrů s ohledem na stanovení postupu výstavby
• spolupráce s odborným vedením staveb na změnových řízeních v průběhu výstavby s dopadem na cenu

Požadujeme:
• SŠ vzdělání v oboru stavebnictví a praxi v oboru min. 2 roky
• praxe na obdobné pozici vítána zejména pak v oblasti pozemních staveb
• zkušenosti v oblasti rozpočtování a kalkulací
• velmi dobrou znalost Word, Excel, Outlook (uživatelská znalost sw IPOS vítána)
• znalost sw pro kalkulace a rozpočty (Callida, Kross)
• flexibilitu, samostatnost, výborné organizační schopnosti
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• zázemí silné, prosperující a stabilní české společnosti
• dobré finanční ohodnocení odpovídající odbornosti, zkušenostem a schopnostem
• možnost stálého profesního a osobního rozvoje
• benefity : služební telefon, notebook, prémiové ohodnocení

Místo práce: Mnichovo Hradiště

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 8. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 7. 2018, 11:11

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Středočeský kraj