Pracovník zákaznického servisu – komunikace se zákazníky a jejich podpora

Zajišťujeme personální inzerci pro klienta, kterým je D&COMM s.r.o., společnost zaměřená na systémy pro dopravu a vozový park, IT služby a softwarové vybavení. Spolupracuje jak s místními, tak zahraničními partnery (TomTom Telematics, Astrata, Microsoft, Adobe, PTV, …), zákazníkům poskytuje přímou podporu. Jejich zákazníky jsou především dopravní a logistické společnosti, komerční společnosti a školství.

Náplň práce:
- řešení technických a částečně obchodních případů zákazníků
- mailový, telefonický i osobní kontakt se stávajícími i novými klienty
- kontakt s dodavateli při řešení složitějších případů
- příprava a zpracování dat, parametrizace, generování licencí apod.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání – technické vzdělání - výhodou
- samostatnost, zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti
- dobrá znalost práce na PC, MS Office
- znalost AJ minimálně písemně (maily, dokumentace)
Výhodou:
- Další znalosti IT, např. základy programování, SQL, technologie Microsoft
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- zajímavý obor a technologie
- pestrá činnost, stabilní pracovní doba
- odpovídající finanční ohodnocení
- individuální přístup
- příjemný kolektiv a prostředí
- mobilní telefon, počítač, stravenky, sick days

Místo práce: Praha 7

Termín nástupu: září 2017

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: job@dcomm.cz nebo tel. 602 353 065.
Děkujeme, že jste naší informaci věnovali pozornost.

Platnost inzerátu končí 23. 9. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 23. 8. 2017, 16:27

Obor
Administrativa, Informační technologie
Plat
Lokalita
Praha