Pracovník vztahů k veřejnosti

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.

Kancelář ústavu, Oddělení komunikace a zahraniční spolupráce vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Pracovník vztahů k veřejnosti

Náplň práce:
• zajištění propagace ústavu včetně nezbytné vnitřní a vnější komunikace
• kompletní zajištění odborných a dalších akcí ústavu včetně reprezentativní činnosti
• tvorba interního časopisu
• organizace zahraničních návštěv, spolupráce na zahraničních projektech
• spolupráce na přípravě propagačních a dalších materiálů včetně jejich korektury
• spolupráce při správě webu a sociálních sítí (např. FB a TW)
• zajištění článků do zemědělských časopisů

Požadujeme:
• min. bakalářské vzdělání
• výborná znalost českého jazyka
• znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2 (slovem i písmem)
• řidičský průkaz sk. B
• základní znalost grafických programů
• komunikační a prezentační dovednosti, organizační schopnosti a časovou flexibilitu
• zkušenost s PR aktivitami včetně organizací odborných akcí výhodou

Nabízíme:
• práci na HPP
• pružná pracovní doba
• 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
• příspěvek na stravování formou stravenek
• příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity
• možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace
• stabilitu zaměstnání
• platové zařazení: plat podle zákona č.262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, 12. platová třída

Místo práce: Brno - Hroznová 2

Termín nástupu: od 1. prosince 2020 (nebo dohodou)

Doplňující informace:
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu zrušit, neobsadit výše uvedenou pracovní pozici nebo nevybrat žádného z uchazečů, a to bez udání důvodu, dále nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány a uchovány výhradně pro účely výběrového řízení, nejdéle však po dobu 2 měsíců od jejich zaslání. Zpracování osobních údajů provádí Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně motivačního dopisu v s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 30. 9. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 9. 2020, 09:48

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj