Pracovník pro organizaci a provádění stavebních a montážních prací

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je rozvíjející se česká stavební a obchodní společnost se sídlem v Českých Budějovicích a působností v rámci Jihočeského kraje.

Náplň práce:
• organizace, zásobování a provádění staveb
• montáž a údržba mobilních kontejnerů

Požadujeme:
• vyučení v technickém oboru / SŠ vzdělání - výhodou - vhodné i pro absolventy
• ŘP min. sk. B
• technická zručnost a ochota k manuální práci v rámci JČ
• ochota k dalšímu vzdělávání, flexibilita

Nabízíme:
• v případě dobrých výsledků možnost dalšího osobního růstu
• pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení a později i přechodu na dobu neurčitou, ev. ŽL
• odměňování v závislosti na dosažených výsledcích
• telefon i pro soukromé použití, PC
• stravenky

Místo práce: Jihočeský kraj

Termín nástupu: cca září 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 1. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 7. 2019, 13:33

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Jihočeský kraj