Pracovník / pracovnička pohľadávkového call-centra so slovenčinou

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PROFI CREDIT Czech, a.s.
Více informací na www.proficredit.cz.

Náplň práce:
Aké úlohy budú Tvojou každodennou záležitosťou?
• telefonický kontakt so stávajúcimi zákazníkmi spoločnosti v rámci Slovenska
• zodpovednosť za telefonické vymáhanie pohľadávok
• vybavovanie prichádzajúcich i odchádzajúcich hovorov s klientmi, ktorý sú so splátkou v omeškaní
• spracovanie e-mailových správ
• evidencia údajov do informačného systému

Požadujeme:
Čo Ti určite nesmie chýbať:
• minimálne stredoškolské vzdelanie
• perfektná znalosť slovenského jazyka (slovom i písmom)
• zvládanie hovoru po telefóne na bežnej úrovni
• samostatnosť pri práci na zverených úlohách
• pečlivosť, zodpovednosť a chuť na sebe pracovať
• týmový duch

Nabízíme:
Pokiaľ sa dohodneme na spolupráci, získaš:
• nadstandardnú mesačnú mzdu v odbore - nástup 18.000,- Kč hrubého fix
• ohľaduplný prístup kolektívu spolupracovníkov a spolupracovníčok
• práca, ktorú isto zvládneš, keď sa na začiatku všetko potrebné naučíš
• spolupráca so sympatickou nadriadenou, s ktorou budeš pravidelne o svojej práci hovoriť a vždy Ti bude k dispozícii
• prax v spoločnosti, ktorej sa na finančnom trhu dlhodobo darí
• nefinančné benefity ako stravenky, 1 týždeň dovolenky naviac, 3 dni plateného zdravotného voľna, darčeky pri výročiach, pitný režim,…

Miesto, kde budeš mať kanceláriu so svojim pracovným miestom:
Pardubice, nábřeží Závodu míru 2739

Odkedy ťa radi privítame: september 2017, prípadne sa nejako určite dohodneme

Pokiaľ Vás tato ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis a sprievodný motivačný list a pridajte sa k nám! Každý, kto vyhovuje profilu pozície, má šancu u nás vo výberovom konaní uspieť!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: michaela.kvackova@proficredit.cz

Platnost inzerátu končí 21. 10. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 9. 2017, 11:16

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
224819391
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Finance, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Pardubický kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP
Kontaktní osoba
Eva Grundová

Telefon
224819391
Šup s tím na FaceBook