Pracovník / pracovnice zákaznického centra

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TROTINA Auto s.r.o. patřící mezi největší a nejvýznamnější prodejce ojetých aut ve Východních Čechách. Na trhu působí více jak 20 let.

Více informací o společnosti naleznete na www.trotina.cz.

Náplň práce:
• osobní, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky (nejedná se o aktivní vyhledávání zákazníků)
• administrativní úkony spojené s obchodní činností (příjem a prodej vozů, příprava podkladů pro účetní…)
• úzká spolupráce s kolegy z prodejního a výkupního oddělení
• příprava pojistných smluv

Požadujeme:
• SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy, i bez praxe - zaučíme
• praxe - výhodou, nikoliv podmínkou
• pečlivost, důslednost a spolehlivost
• příjemné vystupování a jednání se zákazníky
• základní orientace v běžných dokladech
• uživatelská znalost práce na PC
• ochota se učit novým věcem

Nabízíme:
• práci na HPP - doba neurčitá
• velmi přátelské a příjemné prostředí
• 14 dní v měsíci volno - krátký/dlouhý týden
• garantovanou mzdu ve zkušební době 35 000 Kč (po zapracování až 50 000 Kč)
• výrazné slevy na zakoupení vozidla
• zázemí stabilní české společnosti

Místo práce: Autobazar TROTINA, Trotina, 503 03 Smiřice

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jana.simurdova@trotina.cz nebo tel.: 495 703 241 - Jana Šimurdová - personální oddělení.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 7. 4. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 7. 3. 2022, 11:24

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Chci více info o této pozici
Plat
Lokalita
Královehradecký kraj