Pracovník / pracovnice přípravy a správy dat

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost GEODÉZIE - TOPOS, a. s., působící v oblasti geodézie a geoinformatiky. Poskytuje komplexní služby v oblasti GIS od zaměření dat až po jejich zobrazení v systému GIS. Dále zajišťuje provoz systému GIS pro koncové zákazníky, včetně provádění analýz a přípravy speciálních výstupů.

Náplň práce:
• zpracování měřených dat
• import dat do GIS a jeho správa
• analýza nad daty
• příprava výstupů

Požadujeme:
• min. Bc. - technického směru; preferované obory geodézie a kartografie, geografie, geomatika, geoinformatika
• znalost grafických vektorových programů GIS/CAD
• základní znalost MS SQL pro práci s daty
• dobrá znalost MS Office včetně MS Access na úrovni tvorby databáze
• trestní bezúhonnost (doložit výpisem z rejstříku trestů)
• svědomitost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
• dodatková dovolená 5 dní
• příspěvek na stravování,
• čtvrtletní odměny v závislosti na dosažených výsledcích
• vzdělávací kurzy, školení
• flexibilní začátek/konec pracovní doby
• po zapracování možnost částečné práce z domova (částečný homeoffice)
• zajímavou a různorodou práci v oblasti geoinformatiky

Místo práce: Dobruška / Královéhradecký kraj

Termín nástupu: leden 2018 nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 1. 1. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 12. 2017, 12:46

Obor
Průmysl, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Královehradecký kraj